امروز دوشنبه  ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

پرانتز باز به شبکه پنج آمد

مشاهده ۱۷۶
۱۳۹۷/۱۰/۳۰- ۱۵:۰۱

پرانتز باز به شبکه پنج آمد

مجموعه تلویزیونی «پرانتز باز» به کارگردانی کیومرث پوراحمد و تهیه‌کنندگی داریوش بابائیان، از دوشنبه اول بهمن، با مخاطبان شبکه پنج سیما همراه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی‌ رسانه ملی، این مجموعه تلویزیونی در ۲۲ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای ساخته شده است و بازیگرانی همچون رضا کیانیان، مهرانه مهین ترابی، مرضیه برومند، مجید سعیدی، ابراهیم آبادی، بهرام شاه محمدپور، معصومه میرحسینی، امیررضا وزیری، مهدی باقربیگی و اکبر عبدی در آن حضور دارند.

مجموعه "پرانتزباز" از اپیزدهای مختلفی تشکیل شده و داستان این مجموعه، درباره مسافرانی است که برای اقامت به هتلی می‌روند که ماجراهای گوناگونی برای آن‌ها رخ می‌دهد...

ساختمان متروکه‌ای در گوشه‌ای از شهر که زمانی مسافرخانه قدیمی بوده با حضور آقای گلشهر بازسازی می‌شود و به صورت یک میهمانخانه مجلل شروع به کار می‌کند، حضور آدم‌های مختلف در این میهمانخانه ماجراهای این مجموعه را شکل می‌دهد. بازیگران ثابت این سریال طناز طباطبایی، امیر غفار منش، فردوس کاویانی، فرزین محدث هستند.

کیومرث پوراحمد آثار دیگری چون قصه‌های مجید، سرنخ، اتوبوس شب را در پرونده کاری خود دارد.

«پرانتز باز» دارای مضمونی اجتماعی است که سعی می‌کند فراتر از سوژه بیرونی قصه‌هایش به درون آدم‌های قصه و مناسبت‌های آنان نفوذ و دنیای درونی آن‌ها را بازنمایی‌ کند.

مجموعه تلویزیونی «پرانتزباز» از شنبه تا چهارشنبه، هر روز ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما