امروز دوشنبه  ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

رئیس مرکز مطالعات فقهی تعلیم و تربیت:

اتهام به مرضیه‌هاشمی، تهدید و بهانه‌جویی آمریکا علیه تفکر انقلاب اسلامی است

مشاهده ۱۴۵
۱۳۹۷/۱۰/۳۰- ۱۳:۴۷
رئیس مرکز مطالعات فقهی تعلیم و تربیت:

اتهام به مرضیه‌هاشمی، تهدید و بهانه‌جویی آمریکا علیه تفکر انقلاب اسلامی است

رئیس مرکز مطالعات فقهی تعلیم و تربیت بازداشت مرضیه‌هاشمی را در چارچوب بهانه‌جویی‌های آمریکایی برای ایراد اتهام و یا تهدید بر علیه همه کسانی دانست که تفکر انقلاب اسلامی را در تکریم انسان‌ها و به رسمیت شناختن حق تعیین سرنوشت آحاد بشری را می‌پذیرند.

به نقل از  خبرگزاری فارس، حجت الاسلام و المسلمین محی‌الدین محمدیان رئیس مرکز مطالعات فقهی تعلیم و تربیت و معاون سابق آموزش و پرورش با ارسال پیامی‌بازداشت، مرضیه‌هاشمی مجری شبکه پرس تی وی را در چارچوب بهانه‌جویی‌های امریکایی برای ایراد اتهام و یا تهدید بر علیه همه کسانی دانست که تفکر انقلاب اسلامی را در تکریم انسان‌ها و به رسمیت شناختن حق تعیین سرنوشت آحاد بشری را می‌پذیرند.

بسم الله الرحمن الرحیم

اقدام دولت قانون‌گریز و هنجار‌ستیز امریکا، در دستگیری وحشیانه و بازداشت شرم آور سرکار خانم مرضیه‌هاشمی مجری شبکه ی پرس تی وی، صفحه دیگری از ددمنشی و تجاوز به حقوق بشر را به نمایش گذاشت.

هیات حاکمه امریکا در تحدید آزادی‌های مشروع انسانی و تعدی به حقوق آنان از هر شگرد و ترفندی هر چند خلاف عرف و معاهدات بین المللی و قرداد های اجتماعی استفاده می‌برد تا بتواند به مقاصد خود دست یابد.

خانم مرضیه‌هاشمی‌به عنوان شهروند امریکایی که از زادبوم خود ترک تابعیت نکرده و با پذیرش اسلام، تولد جدیدی را در زندگی خود تجربه کرده است، به دلیل همکاری با انقلاب اسلامی و فعالیت رسانه‌ای در ایران بدون تفهیم هیچ اتهامی‌بازداشت شده است در حالی که حتی قوانین داخلی امریکا اجازه چنین دستگیری را به بهانه ‌ شاهد و یا مطلع بودن از وقوع جرم را نمی‌دهد، چونان که مقامات قضائی هیچ ادعایی را بر علیه خانم هاشمی ایراد نکرده‌اند!

این اقدام تنها در چارچوب بهانه جویی‌های امریکایی برای ایراد اتهام و یا تهدید بر علیه همه کسانی دانست که تفکر انقلاب اسلامی را در تکریم انسان‌ها و به رسمیت شناختن حق تعیین سرنوشت آحاد بشری را می‌پذیرند.

این اقدام ضد بشری هیأت محاکمه امریکا آن سوی سکه ی قتل خاشقچی توسط هم پیمان مرتجع ترامپ یعنی بن سلمان است که با جریان آزاد اطلاع رسانی و آگاه سازی عمومی و اشاعه اندیشه استقلال و آزادی و کرامت انسانی مخالفت دارد.

ضمن محکوم کردن این اقدام شرارت بار و ضد بشری امریکا، خواستار آزادی بی قید و شرط خانم مرضیه‌هاشمی این فعال رسانه‌ای و تضمین سلامت و امنیت ایشان وخانواده وی هستیم.

از مسئولان دیپلماسی جمهوری اسلامی و همچنین ستاد حقوق بشر انتظار می‌رود نسبت به رفتار وحشیانه و بازداشت غیر‌قانونی و غیر‌موجه دولت امریکا علیه خبرنگار ایرانی که توسط اف. بی. آی صورت گرفته است اعتراض و اقدام بایسته ر انجام دهند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما