امروز چهارشنبه  ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

«مرگ خاموش» هفته آینده به خارج از کشور می‌رود

مشاهده ۱۳۸
۱۳۹۷/۱۰/۳۰- ۱۳:۳۶

«مرگ خاموش» هفته آینده به خارج از کشور می‌رود

تهیه‌کننده «مرگ خاموش» گفت:بیش از ۹۷ درصد تصویربرداری سریال «مرگ خاموش» در جنوب ایران به پایان رسیده و گروه هفته آینده برای ادامه تصویربرداری به خارج از کشور می روند.

باشگاه خبرنگاران نوشت: ابوالفضل صفری تهیه‌کننده «مرگ خاموش» که تصویربرداری این مجموعه را از تابستان سال جاری در تهران شروع کرده است درباره این مجموعه تلویزیونی گفت: گروه چندهفته‌ای در جنوب ایران مشغول ضبط مراحل پایانی بود و هفته آینده برای ضبط صحنه‌های خارج از کشور، عازم یکی از کشور‌های منطقه می‌شود.

وی افزود: تاکنون ۹۷ درصد کار تصویربرداری فصل اول این مجموعه به اتمام رسیده و ضبط قسمت‌های پایانی نیز تا نیمه اسفند به پایان می‌رسد.

این تهیه‌کننده مراحل تدوین این سریال سی‌وسه قسمتی را طولانی دانست و تاکید کرد: مجموعه «مرگ خاموش» جلوه‌های ویژه و پست پروداکشن سنگینی دارد که حمید قربانی از اول اسفندماه تدوین آن را آغاز می‌کند.

صفری بابیان اینکه نویسندگی سریال «مرگ خاموش» با هومان فاضل و حسین تراب نژاد است، گفت:این پروژه صد قسمتی به سه فصل متمادی و پشت سر هم تقسیم می‌شود و به جنبه بین‌المللی و مافیایی مواد مخدر می‌پردازد. هدف کلی آن، کاهش آسیب‌های اجتماعی است. در عین حال به واکاوی پشت پرده‌های آسیب و ناهنجار اجتماعی می‌پردازد و کارکرد رسانه را در پیشگیری از معضل اعتیاد نشان می‌دهد.

گفتنی است «مرگ خاموش» به سفارش مرکز سیما فیلم تهیه می‌شود و سعید راد، جلال فاطمی، حمید عطایی، امیرمحمد زند، پرویز فلاحی پور، پریوش نظریه، ستاره اسکندری، رضا مولایی، سامیه لک، مهدخت مولایی، ژیلا آل ارشاد، مریم بوبانی، نازنین فراهانی، رویا میرعلمی، پرویز فلاحی پور، حمید شریف‌زاده، حسین سحرخیز در آن بازی می‌کنند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما