امروز چهارشنبه  ۱ خرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

سعید پروینی در گفت‌وگو با فارس :

استقبال از «گشت پلیس» قابل پیش بینی بود

مشاهده ۱۴۷
۱۳۹۷/۱۰/۳۰- ۱۳:۱۳
سعید پروینی در گفت‌وگو با فارس :

استقبال از «گشت پلیس» قابل پیش بینی بود

تهیه کننده سریال تلویزیونی «گشت پلیس» گفت: : اقبال مخاطبان مطابق پیش بینی قبلی ما، خیلی خوب بوده و درخواست‌های زیادی از سوی مخاطبان رسانه ملی برای ساخت سری دوم مجموعه «گشت پلیس» داشته‌ و داریم.

«سعید پروینی»، تهیه کننده سریال تلویزیونی «گشت پلیس» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: از ابتدا که فیلمنامه این سریال از سوی ناجی هنر به بنده پیشنهاد شد، با شناختی که از آثار پلیسی و اکشن داشتم و استانداردهایی که پیش‌تر برای ساخت مطلوب این چنین سریال‌هایی در قاب تلویزیون در ذهن می پروراندم، موفقیت آن را در میان مخاطبان پیش بینی می‌کردم. 

این تهیه کننده گفت: در ادامه با شناخت از تجربیات پیشین مهرداد خوشبخت، او را بهترین گزینه برای کارگردانی مجموعه «گشت پلیس» یافتم و به جرات می‌توانم بگویم با خلاقیت و توانمندی او و همراهی عوامل پرتلاش گروه، در نهایت «گشت پلیس» گام مهمی در ارتقای کیفیت سریال‌های اکشن و پلیسی تلویزیون و نمایش قدرت و تجهیزات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران شد.

وی درخصوص واکنش‌های مخاطبان بیان داشت: مردم سریال‌های اکشن و پلیسی دوست دارند و اقبال مخاطبان مطابق پیش بینی قبلی ما، خیلی خوب بوده و درخواست‌های زیادی از سوی مخاطبان رسانه ملی برای ساخت سری دوم مجموعه «گشت پلیس» داشته‌ و داریم.

پروینی درباره احتمال ساخت سری دوم از این مجموعه نیز گفت: فیلمنامه نگارش شده، اما تنها چیزی که در این باره می‌توانم بگویم این است که همه چیز به تصمیم مدیران بستگی دارد هرچند طرح و برنامه ریزی اولیه ما برای تولید یک سریال ۱۳ قسمتی بود اما به هردلیل تولید آن به این شکل میسر نشد و در نهایت یک مجموعه ۷ قسمتی آماده شد.

پروینی گفت: همانطور که می‌دانید هر سریال برای اثرگذاری و ارتباط‌گیری با مخاطب در قاب تلویزیون نیاز به فرصت بیشتری دارد و اکنون شاهدیم علی‌رغم تعداد قسمت کم این کار، استقبال بسیار خوبی از سوی مردم صورت گرفته، اما فرصت تداوم این همراهی کوتاه بود. 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما