امروز دوشنبه  ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

رسانه استانی مراسم قدردانی از استادان حوزه علمیه زنجان را پوشش می‌دهد

مشاهده ۱۲۴
۱۳۹۷/۱۰/۳۰- ۱۰:۲۵

رسانه استانی مراسم قدردانی از استادان حوزه علمیه زنجان را پوشش می‌دهد

مدیرکل مرکز زنجان از آمادگی این مرکز برای پوشش فعالیت‌های حوزه علمیه استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیرکل مرکز زنجان در دیدار با مدیر حوزه‌های علمیه استان، با اشاره به جایگاه حوزه‌های علمیه در فرهنگ‌سازی گفت: حوزه‌های علمیه یکی از مراکز مهم مولد فرهنگ در کشور بوده و همواره نقش موثری در هدایت افکار و فرهنگ ها در جامعه دارد.
لطیفی به لزوم تعامل و همکاری‌های بیش از پیش صداوسیما با حوزه‌های علمیه استان اشاره کرد و گفت: صداوسیما یک دانشگاه فرهنگی و حوزه‌های علمیه نیز پشتوانه فکری موثر بر این رسانه بوده و این تعاملات قطعاً می‌تواند در افزایش سطح آگاهی و اطلاعات مردم مفید باشد.
وی بر آمادگی صداوسیما برای افزایش تعاملات فی‌مابین با حوزه‌های علمیه استان و همچنین پوشش کامل همایش قدردانی از استادان حوزه علمیه استان در سال جاری تأکید کرد .
مدیر حوزه‌های علمیه استان نیز در این دیدار با قدردانی از توجه و اهتمام رسانه استانی به حوزه‌های فرهنگی و موضوعات دینی و مذهبی گفت: صداوسیما در خط مقدم جنگ نرم با دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار دارد و در این مسیر حوزه‌های علمیه قطعا می‌تواند با استفاده از نیروهای مستعد، علما و روحانیون، یاری‌گر رسانه ملی و استانی باشد.
حجت‌الاسلام والمسلمین بیات در ادامه به برگزاری همایش سالانه تجلیل از استادان حوزه علمیه اشاره کرد و گفت: هر سال همایشی برای تجلیل از خدمات، تلاش‌ها و فعالیت‌های علمی، فرهنگی و مذهبی استادان پیشکسوت حوزه علمیه استان برگزار می‌شود، که امسال نیز قصد داریم از حضرت آیت‌الله سید‌محمد حسینی زنجانی قدردانی کنیم و در این زمینه نیازمند همکاری و مساعدت صدا‌و‌سیمای استان برای برگزاری باشکوه این همایش هستیم.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما