امروز دوشنبه  ۶ خرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

از شیوه‌های مدیریت هزینه تا اهمیت رشته‌های مهندسی در رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال

مشاهده ۱۵۲
۱۳۹۷/۱۲/۰۴- ۱۵:۲۳

از شیوه‌های مدیریت هزینه تا اهمیت رشته‌های مهندسی در رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال

رادیو اقتصاد یکشنبه 5 اسفند در برنامه‌های «رویش»، «ایستگاه نود و هشت»، «کالای ایرانی» و ... به مباحث شیوه‌های مدیریت هزینه، اهمیت رشته‌های مهندسی در رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال و ... می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه «رویش» یکشنبه 5 اسفند، ساسان علی‌نیایی‌فرد، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران درباره کسب و کارهای حوزه ایروپونیک و هیدروپونیک صحبت می‌کند. از دیگر مباحث مطرح شده در این برنامه می‌توان به محصولات قابل تولید و گسترش کسب و کار در کشت این محصولات اشاره کرد. برنامه «رویش» کاری از گروه کسب و کار، به تهیه‌کنندگی نازنین کتابچی، روزهای شنبه تا پنج شنبه ساعت 8 از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

در برنامه «ایستگاه نود و هشت» یکشنبه 5 اسفند، کارشناسان درمورد شیوه‌های مدیریت هزینه، شیوه‌های تخصیص منابع محدود به مصارف نامحدود و اولویت‌‌بندی هزینه‌های عید مطالبی را عنوان می‌کنند. برنامه «ایستگاه نود و هشت» کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه‌کنندگی فرزانه صادقیان شنبه تا پنج شنبه ساعت 9 شنوندگان را همراهی می‌کند.

 در برنامه «کالای ایرانی» 5 اسفند، دست اندرکاران و فعالین تولید سازه‌های فلزی درخصوص تولید این سازه‌ها مطالبی را بیان می‌کنند. از دیگر موارد مطرح در این برنامه می‌توان به انواع سازه‌های فلزی، موارد کاربرد، تامین قطعات اولیه، استاندارد و کیفیت اشاره کرد. برنامه «کالای ایرانی» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی حمیده رضاسلطانی شنبه تا پنج شنبه ساعت 10 روی آنتن می‌رود.

در برنامه «ارمغان طبیعت» فردا، حسن آقازاده عضو هیئت مدیره انجمن ماهیان گرمابی و مهدی تولید‌کننده تجهیزات تولید ماهیان گرمابی درمورد محاسبه تراکم ماهی و میزان جریان آب گفت‌وگو می‌کنند. حداکثر ظرفیت نگهداری ماهی در واحد حجمی استخرها، میزان تراکم اندازه و نوع ماهی‌ها، میزان جریان آب ورودی به استخرهاو مخازن پرورش ماهی، تغذیه و ... از دیگر موارد مطرح است. برنامه «ارمغان طبیعت» کاری از گروه کشاورزی، به تهیه‌کنندگی الهام مصطفوی ساعت 13:30 پخش می‌شود.

در برنامه «خانه تا کارخانه» یکشنبه سعید تقی‌پور، بنیانگذار و سردبیر یک روزنامه اقتصادی، حامد هدایی اقتصاددان رفتاری و فعال صنعتی و جواد فشنگی بناب فعال صنعتی درباره مدیریت صنایع کوچک در شرایط بحران مطالبی را به سمع شنوندگان می‌رسانند. نقش عملکرد و برخورد در مواقع بحران، شناخت بحران‌ها و تدبیراندیشی و ... از دیگر مواردی است که در برنامه مطرح می‌شود. برنامه «خانه تا کارخانه» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه ساعت 15روی آنتن می‌رود.

در برنامه «راه ابریشم» یکشنبه 5 اسفند، سعید غلامی، پژوهشگر ارشد امور اقتصادی و بازرگانی درباره پیشنهادات دولت برای حمایت از صادرات در بودجه ۹۸ صحبت می‌کند. برنامه "راه ابریشم" کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه ساعت 16:30از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

در برنامه «نود و هشتی‌ها» یکشنبه بیژن خطیبی، عضو نظام مهندسی تهران درمورد اهمیت رشته‌های مهندسی در رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال و اهمیت رشته‌های مختلف در جایگاه خود برای موفقیت کشور صحبت می‌کند. برنامه «نود و هشتی‌ها» کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه‌کنندگی مهدی شیار شنبه تا پنج شنبه ساعت 17 تقدیم مخاطبان می‌شود.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما