امروز دوشنبه  ۶ خرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

بررسی علت شکل‌گیری زودهنگام فضای رقابتی انتخاباتی در آمریکا

مشاهده ۱۵۰
۱۳۹۷/۱۲/۰۴- ۱۴:۰۶

بررسی علت شکل‌گیری زودهنگام فضای رقابتی انتخاباتی در آمریکا

کانال کردی در برنامه پرمخاطب «مجله خبری» به سراغ انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و در واقع موج زودهنگام تبلیغات انتخاباتی آمریکا رفته است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه «مجله خبری» کانال کردی امروز درباره آغاز کارزار انتخابات ریاست جمهوری آتی آمریکا خواهیم شنید. امشب کانال کردی در برنامه پرمخاطب «مجله خبری» به سراغ انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و در واقع موج زودهنگام تبلیغات انتخاباتی آمریکا رفته است. محورهای این برنامه درباره تغییرات ساختار قدرت در آمریکا از زمان روی کارآمدن «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا و تضعیف هژمونی این کشور در سطح جهانی و نظام بین‌الملل است. همچنین موقعیت آمریکا در جهان که با عملکردهای بسیار پراشتباه رئیس جمهوری این کشور به شدت تضعیف شده است، بررسی خواهد شد.

سوالاتی که مرتضی مکی کارشناس مسائل آمریکا درباره آن صحبت می‌کند درباره اختلافات داخلی در آمریکا و ادامه مسیر ترامپ در آینده این کشور، اعلام نامزدی «برنی سندرز»، سناتور دموکرات آمریکایی در رقابت‌های مقدماتی حزب دموکرات برای انتخابات ریاست‌جمهوری سال 2020 و شانس پیروزی وی خواهد بود. همچنین علل و عوامل شکل گیری فضای انتخاباتی در جامعه آمریکا از دیگر محورهای قابل بحث در برنامه « مجله خبری » کانال کردی خواهد بود.

اجرای برنامه بر عهده «عبدالله عابدی» است. این برنامه امشب ساعت 22 به وقت تهران از کانال کردی شبکه جهانی سحر به مدت 36 دقیقه پخش می‎شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما