امروز دوشنبه  ۶ خرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

مروری بر کنفرانس مونیخ در پرس‎تی‎وی

مشاهده ۱۳۷
۱۳۹۷/۱۲/۰۴- ۱۲:۲۰

مروری بر کنفرانس مونیخ در پرس‎تی‎وی

مروری بر وضعیت اورژانسی دولت آمریکا و نگاهی به کنفرانس امنیتی مونیخ عنوان موضوعات قابل بررسی در برنامه این هفته «ما مردم» است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه با نگاهی به تصمیمات ترامپ از قبیل ساخت دیوار 5 میلیارد دلاری در مرز مکزیک به بحث و گفت‌وگو پیرامون تعطیلی دولت ترامپ که در تاریخ آمریکا بی‎سابقه بوده است، می‌پردازد.

این برنامه همچنین ضمن واکاوی نقش تصمیمات ترامپ بر زندگی مردم عادی آمریکا، واکنش دموکرات‎ها در قبال تصمیمات وی را بررسی می‎کند. این برنامه در ادامه نگاهی به حضور کشورهای بزرگ دنیا در کنفرانس امنیتی مونیخ خواهد داشت و درخصوص مسائل امنیت جهانی و سیاست‌های خارجی این کشورها به بحث و تبادل نظر می‌پردازد. نگاهی به اختلاف نظرها میان اروپا و آمریکا در این کنفرانس، سیاست‎های ترامپ و تاثیر آن بر ایجاد شکاف بین آمریکا و اروپا، رویکرد اتحادیه اروپا در قبال مسئله هسته‎ای ایران و نقش تصمیمات ترامپ بر وضعیت امنیت جهانی از جمله محورهای  قابل طرح در این برنامه است. بیو جرج گراسکاپ استادیار دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در رشته علوم سیاسی و راب کال، مدیر اجرایی هافینگتون پست کارشناسان میهمان این برنامه هستند. برنامه «ما مردم» به تهیه‎کنندگی عاطفه سادات دربندی، شنبه 4 اسفند، ساعت 20 به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود.

تکرار این برنامه یکشنبه ساعت 23، دوشنبه ساعت 7 و 18 و سه‌شنبه ساعت 3 خواهد بود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما