امروز دوشنبه  ۶ خرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

با کد دستوری #222*3* به برنامه موردعلاقه تان رأی بدهید

مشاهده ۶۶۴
۱۳۹۷/۱۱/۱۶- ۱۱:۱۱

با کد دستوری #222*3* به برنامه موردعلاقه تان رأی بدهید

دبیر پنجمین جشنواره جام‎جم اعلام کرد داوری مردمی در زمینه‌های نمایشی، برنامه برتر، ترکیبی، مجری و بازیگران مرد و زن انتخاب می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی؛ احمدی افزادی دبیر پنجمین جشنواره تلویزیونی «جام جم» صبح امروز (سه شنبه 15بهمن) با حضور در برنامه «حالا خورشید» درباره این جشنواره نکاتی را بیان کرد. دکتر مسعود احمدی افزادی، دبیر جشنواره تلویزیونی جام‌جم با اشاره به اینکه مردم، حرفه‎ای‌ترین داوران برنامه‌های مختلف تلویزیونی هستند، گفت: مردم از طریق کد دستوری #222*3* وارد یک اپلیکیشن می‌شوند و از طریق کد دستوری #900*3* در بخش آرای مردمی جشنواره می‎توانند برنامه منتخب خود را انتخاب کنند. انتخاب مردمی در برنامه «خیابان جام‌جم» ساعت 19 از شبکه پنج سیما، ساعت 20 از شبکه آموزش، ساعت 24 از شبکه یک سیما و روز بعد ساعت 17 از شبکه دو سیما پخش می‌شود و مردم از طریق کدهای دستوری که در این برنامه اعلام می‌شود، برنامه‌های منتخب خود را انتخاب می‌کنند. دبیر پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم افزود: تلویزیون در ساختارهای مختلف تولیدات متنوعی دارد و جشنواره‌هایی از این دست مانند ویترینی، بهترین‌های سیما در طول یک سال را به مخاطبان معرفی می‌کنند.

وی در ادامه گفت: جشنواره امسال با تنوع کمیسیون‌ها به بخش‌های نمایشی، مسابقات، مستند، پویانمایی، آگهی‌ها و تبلیغات تلویزیونی، دوبلاژ و آماده سازی، فضای مجازی و بازار تلویزیونی را شامل می‌شود و مجموع این‌ها در کنار کمیسیون انتخاب مردمی، امسال، این نوید را می‌دهد تا تلویزیون نمره بهتری از مردم بگیرد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما