امروز چهارشنبه  ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

رونمایی از تولیدات مرکز بوشهر در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب

مشاهده ۱۶۳
۱۳۹۷/۱۰/۳۰- ۱۴:۴۷

رونمایی از تولیدات مرکز بوشهر در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب

از تولیدات رسانه‌ای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صداوسیمای مرکز بوشهر با حضور آیت الله حسینی بوشهری عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در این مراسم گفت: رسالت کنونی مردم و مسئولان یادآوری دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی‌ به‌منظور افتخار به گذشته و امید به آینده است.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با قدردانی از تولیدات رسانه‌ای صداوسیما در سطح استانی و ملی و با اشاره به جنگ رسانه‌ای دشمن افزود: اگر چه دشمن از ابزارهای قوی خود برای جنگ رسانه‌ای استفاده می‌کند اما جمهوری اسلامی ایران هم با تمام توان و با دست پر در این عرصه، مقابل دشمن ایستاده است، از این رو باید فضای تبلیغاتی از دشمن گرفته‌شود.

سید حسین ناظر مدیرکل صداوسیمای مرکز بوشهر از پخش حدود 100 هزار دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی، خبری، فضای مجازی، رادیو نما و سایر سامانه‌های رسانه‌ای خبر داد.

چهل مستند رسانه‌ای، 12 برنامه گفت‌وگو محور و ترکیبی، چهل موشن گرافی با عنوان چهل برگ زرین، دو اثر موسیقیایی با عناوین مانا ایران و چهلمین سور از جمله این برنامه‌هاست.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما