امروز چهارشنبه  ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

تجمع اصحاب رسانه مقابل سفارت سوییس برای آزادی مرضیه‌هاشمی

مشاهده ۲۶۶
۱۳۹۷/۱۰/۳۰- ۱۳:۱۵

تجمع اصحاب رسانه مقابل سفارت سوییس برای آزادی مرضیه‌هاشمی

جمعی از اصحاب رسانه، دانشجویان، فعالان حقوق بشر و مردم در اعتراض به بازداشت غیرقانونی مرضیه‌هاشمی، مقابل سفارت سوئیس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا تجمع کردند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به نقل از خبرگزاری حوزه نیوز، جمعی از اصحاب رسانه، دانشجویان، فعالان حقوق بشر و مردم در اعتراض به بازداشت غیرقانونی مرضیه‌هاشمی، خبرنگار و مجری شبکه بین المللی پرس‌تی‌وی، پیش از ظهر امروز مقابل سفارت سوئیس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا تجمع کردند.

معترضان با در دست داشتن پلاکاردها و سر دادن شعارهایی در محکومیت این اقدام خصمانه و ضد حقوق بشری، سیاست‌های خصمانه سیاستمداران آمریکایی را محکوم کردند و خواستار آزادی فوری مرضیه‌هاشمی‌شدند.

مرضیه‌هاشمی خبرنگار، مستندساز و مجری شبکه پرس‌تی‌وی است که توسط آمریکا به صورت غیرقانونی بازداشت شده است.

قدردانی خانواده مرضیه هاشمی از تجمع کنندگان
خانواده و دوستان خانواده مرضیه هاشمی، از تجمعی که صبح امروز در حمایت از ایشان در مقابل دفتر حفاظت از منافع آمریکا برگزار شد، قدردانی کردند.
به گزارش خبرنگار حوزه جامعه خبرگزاری تقریب، خانواده و دوستان خانواده مرضیه هاشمی در پیامی از برگزار کنندگان تجمعی که صبح امروز روبروی دفتر حافظ منافع آمریکا در خیابان پاسداران تهران برگزار شد، قدردانی کردند.
متن این پیام به شرح زیر است: تأثیر مثبت تلاشهای شما برای ما بسیار روش است. ما از همه تمنا می کنیم که به حمایت خود از مرضیه هاشمی ادامه دهند، چرا که ایشان هنوز علی رغم وجود هیچ گونه اتهامی علیه شان در زندان محبوس هستند.
ما از همه عزیزان تقاضا داریم تا زمانی که ایشان آزاد شده اند و سالم و سلامت به میان خانواده و دوستان خود بازنگشته اند، همواره به حمایتهای خود از  طریق قالبهای رسانه ای مختلف بپردازند.
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما