امروز چهارشنبه  ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

دیدار پایانی تیم ملی فوتبال ایران در مرحله اول جام آسیا روی آنتن صداوسیما

مشاهده ۱۸۵
۱۳۹۷/۱۰/۲۶- ۱۰:۲۰

دیدار پایانی تیم ملی فوتبال ایران در مرحله اول جام آسیا روی آنتن صداوسیما

سومین بازی تیم ملی ایران در جام ملتهای 2019 آسیا با تیم ملی عراق، چهارشنبه 26 دی ماه از ساعت 19 و 30 دقیقه به صورت زنده از شبکه سه سیما و شبکه رادیویی ورزش پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،  گزارشگر این مسابقه در شبکه سه سیما محمد رضا احمدی است. امروز  برنامه «آسیا2019» با اجرای محمد حسین میثاقی از ساعت 18:15 روانه آنتن شبکه سه می‌شود.  

این برنامه به تهیه کنندگی مهدی‌هاشمی‌کاری از گروه ورزش شبکه سه سیما است مسابقات تیم ملی و بازی‌های مهم این دوره از مسابقات جام ملت های 2019آسیا را پوشش می‌دهد.

رادیو ورزش نیز در برنامه «جام آسیایی» به تهیه کنندگی  سید مسعود نجات  این بازی را روی آنتن می‌برد. گزارشگر رادیو ورزش علی اکبر ارمنده  در این مسابقه است و بهتاش فریبا کارشناسی این مسابقه را  برعهده دارد.

گفتنی است این روزها مسابقات جام آسیا2019 در برنامه‌های متعدد رادیویی و تلویزیونی به طور روزانه بررسی می‌شوند. علاوه بر شبکه تخصصی ورزش سیما که پوشش بازی‌های این دوره از جام آسیا را با اجرای محمد خیابانی برعهده دارد و با حضور مهمانان متعددی از فوتبالیست‌ها و کارشناسان فوتبال به تحلیل بازی‌ها می‎‌پردازد، برنامه« فوتباسیا» از شبکه نسیم نیز خلاصه منتخبی از بازی‌های روز گذشته این جام را هر روز ساعت 14 ارائه می‌کند.

در شبکه تهران نیز ساعت 14:15 در برنامه«تهران ورزشی» به تهیه کنندگی محمد هادی نه‌برادر و اجرای محمد میر با حضور پیشکسوتان و بازیکنان فوتبال ضمن گفت و گو با مهمانان در زمینه این مسابقات کارشناسی خواهد کرد.

این دیدار که در ورزشگاه آل مکتوم دبی برگزار می‌شود

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما